PIXIE & SUKI CZ

Pro Pixieho jsou typické přesné, rychlé a nápadité mixy, pro které má velký respekt nejen u publika, ale také u mnoha ostatních DJs na dnb scéně. Z jeho vystoupeních je cítit velká energie, jeho sety mají spád a jsou nabité peckami, které nechají jen málokterého návštěvníka party v klidu. Není proto divu, že byl právě on zvolen v anketě Czech Drumandbass Awards nejlepším DJem roku 2007, 2008, 2009, 2010 a 2012. Pixie se prostě snaží mít ve svém tracklistu vše, co má zajímavý nápad a myšlenku. A hlavně – u čeho se lidi budou bavit! Drumandbass ovšem není jediná Pixieho parketa, již delší dobu také hraje breakbeat/electro house a dubstep.

DJ Suki aka Zdeněk Souček patří mezi největší legendy české drum & bassové scény. Zlomené beaty hraje již více než 15 let. Jeho hudební začátky ovlivnil převážně hip hop a techno, které se v 90. letech 20. století plně rozvíjí a do budoucna ovlivní nejednoho tuzemského DJe. Po několika letech však z Británie připluje do ČR nový zvuk, beaty se staly jednodušší, ještě tvrdší a důraz byl kladen na originální samply ovlivněné reggae a vokály. Není pochyb, že přichází doba, kdy do Sukiho života zásadním způsobem vstoupil drum´n´bass. Od této chvíle uplynulo již mnoho let, které Suki věnoval sbíráním zkušeností jak v DJingu tak promoterské činnosti.

Díky jeho profesionalitě a skvělé práci za mixem se stává členem nejslavnějšího českého sound systemu Tele2Beatz. Několik let se často představoval v DJském tandemu s jeho kolegou Pixiem. Suki hrál snad na všech místech v Čechách, mnohých na Slovensku, se svými deskami ale pravidelně cestuje i do Polska, Rakouska, Maďarska, Španělska, Velké Británie nebo Indie.

Sukiho s českou taneční scénou propojilo i osmileté působení ve vinyl shopu TSP Records a hlavně promotérské schopnosti. Tituly party roku získávají jeho noci Take Control v Abatonu, DnB Rodeo v Matrixu. Díky těmto a mnohým dalším povedeným eventům Reggae Meeting nebo Real Beat byl osloven ke spolupráci s největšími českými festivaly na jejich dramaturgii. Největší úspěch však slaví jeho značka Let It Roll. Let It Roll je na scéně od roku 2003 a každoročně roste jeho návštěvnost, má za sebou již více než 27 dílů a desetiletou historii. Šesté pokračování Let It Roll Open Airu (2013) pořádané v městě Benešov navštívilo rekordních 15 000 lidí. Po velmi úspěšných ročnících festivalu Let It Roll a dalších akcích, posunuje Suki své ambice zase o mnoho dál a otevírá vlastní hudební klub Storm v Praze!

Na party od něj lze čekat rychlé, přesné mixy ze tří decků, hraní nevydaných dubplatů, drum and bassových novinek i starších neotřelých tracků. Svou selekci umí přizpůsobit každému typu akce: zvládne vystřihnout tvrdý set, stejně jako navodit atmosféru deepovými tracky.