23. 2. 2015

Nazí Švédi Looptroop Rockers obsadí Vroutek

Ulovili jsme pro vás další reprezentanty země Tre Kronor – hiphopové bombarďáky Looptroop Rockers! Právě dnes mají v pražském Lucerna Music Baru samostatný koncert, který je už 3 týdny beznadějně vyprodaný. S managementem Looptroop jsme jednali už od prosince a před chvílí jsme dostali finální potvrzení, takže není na co čekat, jdeme s tím ven! Bude to nátěr, to je víc než jasný. Trojice MCs Promoe, CosM.I.C. a Supreme dokáže pořádně zatopit pod kotlem. K tomu navíc DJ a producent Embee, který se neomezuje jen na statické pouštění muziky za pultem, ale dává naživo beaty buď na elektronické bicí anebo vestoje na sadu padů.

Looptroop Rockers fungují už od roku 1991 a za tu dobu nahráli už pěknou hromadu desek a EPček. Zatím poslední album, které přijedou představit i do Vroutku, se jmenuje Naked Swedes a vyšlo v říjnu 2014. Na novince najdete mezi zpívanými refrény, upbeat instrumentálkami a trochou těch dancehallových vibes i pro Looptroop typické politicky a sociálně laděné texty.

Za zmínku stojí i sólové aktivity dvou nejznámějších členů Looptroop – dredatého Promoe a producenta Embee. Sólovou tvorbu Promoe ocení nejvíc fanoušci crossoveru hiphopu a reggae. Embee kromě produkování pro své sólové projekty spolupracoval například s reggae zpěvákem Capletonem, Dilated Peoples, Saian Supa Crew nebo José Gonzálezem.

Dvoudenní vstupenky pořídíte do konce února za nejlepší cenu 600 Kč (+ případné poplatky). Do konce února máte také ke každé vstupence 2 piva zdarma a můžete uplatnit hromadnou slevu 5+1 nebo 10+2. Informace o místech předprodeje najdete ZDE.

Previous news

Show all news