5. 5. 2016

Zveme na Mig 21 13. 5. do Vroutku

V pátek 13. května pořádáme v našem vrouteckém klubu Zkušebna koncert Mig 21. Z kapacitních důvodů se koncert uskuteční v přilehlém kulturním domě, protože do Zkušebny by se jaksi kluci a jejich fans nevešli. :) Vstupenky jsou v předprodeji na baru hospody KD Vroutek za 250 Kč a v sítích GoOut.cz a Ticketpro za 250 Kč + poplatky. Vstupné na místě bude 300 Kč.

Vstupenky online ZDE.

Kapela MIG 21 se po krátké relaxační pauze vrací za svými fanoušky řadou koncertů, které odstartovaly již v půlce dubna klubovými koncerty. Svou jarně-letní šňůru započali Migové velkolepě, když hned tři dubnové koncerty v pražském Lucerna Music Baru byly beznadějně vyprodané. Posluchačům nabídnou Migové v rámci současné šňůry nejen stálý repertoár, ale i několik nových skladeb, které kapela postupně přidává. Příkladem může být slovenská raperská pecka Ako F.B.I. anebo nejnovější písnička Jedině láska.., kde poprvé bubeník Honza Hladík vymění na tuto píseň svoje bicí za kytaru.

„Vždycky říkáme, že následující turné, nebo šňůra koncertů, bude ta naše nejlepší a hodláme to dodržet i tentokrát,“ shodují se členové MIG 21. V průběhu jara a léta se také plánuje dokončení nového videoklipu, na němž by se měli aktivně podílet fanoušci kapely.

Zkušebna Facebook: https://www.facebook.com/ZkusebnaVroutek
Facebook událost a čerstvé info: https://www.facebook.com/events/1649209508672434/

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky