11. 3. 2022

V srpnu nás čeká POSLEDNÍ JÍZDA!

Milí RFCH fans,

máme pro vás důležitou zprávu. 26. a 27. srpna 2022 nás ve Vroutku čeká POSLEDNÍ JÍZDA. Poslední ročník festivalu Rock for Churchill.

Je to rozhodnutí, které se nám už pár let honilo hlavou. Máme za sebou více jak 20 let s festivalem, více jak 20 let několikaměsíčních festivalových příprav a více jak 20 nezapomenutelných víkendů strávených s vámi, nejlepšími návštěvníky na světě. 🙂 Festival těch 20 let připravuje stejná parta kamarádů, která si kdysi řekla, že by bylo fajn mít ve Vroutku dobrou akci. To, že nakonec na Rock for Churchill budou hrát kapely z celého světa a jezdit návštěvníci z celé republiky i ze zahraničí, je náš ne splněný, ale několikrát překonaný sen. Té partě kamarádů za ty léta ale taky přibylo více jak 20 křížků a jak jistě sami víte, každý křížek je znát a do života postupně vstupují i ty „obyčejnější“ povinnosti jako je rodina a práce. Kombinace toho všeho u nás v posledních letech vyvolávala pochybnosti, zda ještě máme čas, šťávu a energii pouštět se do tak velkého dobrodružství, jakým Rock for Churchill v současné podobě je. Tento rok jsme to rozsekli a shodli jsme se, že tý šťávy máme tak akorát na jeden poslední ročník.

Budeme moc rádi, když za námi do Vroutku 26. a 27. srpna dorazíte a užijete si s námi naplno poslední velkou party na Myslivně. 🙂

Tak zatím. 🙂

Tým RFCH

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky