19. 6. 2017

Těšte se na maďarskej nářez Bohemian Betyars a Brandyho Row!

Máme pro vás další dvě zahraniční kapely na hlavní stage Rock for Churchill: Bohemian Betyars a Brandy Row & The Nightshades.

BOHEMIAN BETYARS
Trocha Manu Chao, trocha Gogol Bordello a máme z toho speed folk freak punk z dílny maďarský party Bohemian Betyars. Kdo si rádi u koncertu skočíte anebo zapogujete, příležitostí během jejich setu budete mít víc než dost. Bohemian Betyars mixují šlapající ska-punk s trochu psychedelie a s notnou dávkou melodií, které se inspirují maďarským, balkánským a romským folklórem. V posledních letech absolvovali tisícovku koncertů a o jejich strhujících koncertech se povídá po celé Evropě. No, snad nám to tam nezboří. :)

BRANDY ROW & THE NIGHTSHADES
Kytarista londýnských floutků The Gaggers, Brandy Row, se před časem vydal na sólovou dráhu a do Vroutku dorazí za doprovodu své kapely The Nightshades. V jeho písničkách najdete smutek blues, naléhavost rock’n’rollu a poetické kouzlo folku. Jeho zatím poslední deska Hold No Shame vyšla vloni na No Front Teeth Records. Dejte poslech, nás to hodně baví!

Dvoudenní vstupenky na Rock for Churchill 2017 pořídíte do 30. 6. za 900 Kč (+ poplatky) online ZDE, na dobírku, na GoOut.cz, pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků) a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Od 1. 7. se cena zvedá o 100 Kč!

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky