Těšte se na Asian Dub Foundation a Babylon Circus

Dnešním ohlášením pořádně přitápíme pod vrouteckým kotlem! Na Myslivnu v srpnu dorazí taneční kapela Asian Dub Foundation a francouzská ska reggae parta Babylon Circus!

ASIAN DUB FOUNDATION
Asian Dub Foundation jsou pro nás těžká srdcovka. Jejich vroutecká premiéra v roce 2009 patří mezi jasný Top 3 koncerty celé historie Rock for Churchill. Když k nám nedávno do mailu dorazila zpráva, že Asian Dub Foundation vydají letos v květnu novou desku, že jedou v sestavě s původními členy a že chystají v létě turné k nové desce, pokusili jsme se je pro letošní Churchill urvat. A vyšlo to! :)

Těšte se na nabušenou show plnou junglových beatů, dubu, vohulených kytar a kulometného ragga rapu. Poté, co se do kapely vrátily zakládající postavy DR Das (basa), Rocky Singh (bicí), Ghetto Priest (zpěv) a přišel nový člen Fluteboxer Lee (flétna & beatbox), jsou ADF ještě našláplejší, než bývali kdysi.

Dlouho očekávaná nová deska ADF, která ponese jméno More Signal More Noise, vyjde celosvětově 4. května na labelu Believe Records. Na novince slibuje kapela návrat k militantnímu dubovému zvuku okořeněném současnými hudebními vlivy a silné a nekompromisní texty.

BABYLON CIRCUS
To bude cirkus. 9 lidí na pódiu, ska, reggae, rock, balkán, punk, šanson, francouzský i anglický texty, prostě všechno, na co si jen vzpomenete. :) Babylon Circus mají za sebou už více jak 1500 koncertů ve 30 zemích po celém světě. Vsaďte boty, že jejich chytlavé a skočné muzice neutečete a že většinu koncertu strávíte v kotli pod pódiem, abyste si mohli užít jejich parádní energii. Mrkněte se na live video z Pinkpopu a dáte nám za pravdu.

Babylon Circus vznikli ve francouzském Lyonu a pódia brázdí už od roku 1995. Mají za sebou 4 dlouhohrající alba, přičemž to poslední Never Stop vyšlo v roce 2013. Za dvacet let existence vystoupili na většině zásadních evropských festivalech včetně prestižní world-music přehlídky Womad.

Dvoudenní vstupenky pořídíte do konce února za nejlepší cenu 600 Kč (+ případné poplatky). Do konce února máte také ke každé vstupence 2 piva zdarma a můžete uplatnit hromadnou slevu 5+1 nebo 10+2. Informace o místech předprodeje najdete ZDE.

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky