30. 5. 2016

TC, The Upbeats, S.P.Y, Crissy Criss a Alexander Robotnick na RFCH 2016!

Odhalujeme pětici zahraničních headlinerů DJ stage Rock for Churchill 2016. Čeká nás pořádnej bengál! V DJ šapitó na Myslivně se letos představí: Britský DJ, producent a zpěvák TC, který letos v červenci vydá netrpělivě očekávané album Unleash The Wolves, novozélandská dvojka The Upbeats, která patří mezi to nejžhavější, co současná dnb scéna momentálně nabízí a která se proslavila především spoluprací s Noisia, brazilsko-britský producentský kouzelník S.P.Y, londýnský DJ, producent a moderátor BBC Radio 1Xtra Crissy Criss a na závěr taková lahůdka – excentrický italský DJ a producent Alexander Robotnick, který nás roztančí porcí oldskůlového minimal techna a electra.

Dvoudenní vstupenky na Rock for Churchill 2016 pořídíte do 30. 6. za 800 Kč (+ případné poplatky). Od 1. 7. budou lístky za 900 Kč (+ případné poplatky). Více informací o vstupenkách a místa předprodeje najdete ZDE.

TC
TC, vlastním jménem Tom Casswell, je producent, DJ a zpěvák z Bristolu. Hudbu začal psát už ve svých 16 letech a v roce 2007 vydal debutové album Evolution, které obsahuje dvě jeho velké klasiky Deep feat. MC Jakes a Jump. V roli zpěváka můžete TCho slyšet i na tracku Hold Your Colour od Pendulum anebo na Follow The Light od Sub Focus. TC proslavil své jméno také populárními remixy tracků od Duke Dumont, Disclosure nebo Pharrella Williamse.

V roce 2013 vyšel TCmu track Get Down Low na Skrillexově labelu OWSLA, o rok později pak vyšla skvělá kolaborace s DJ Freshem pojmenovaná Make You Bounce, která se dostala na 10. místo UK Singles Chart. Rok 2016 je ve znamení netrpělivě očekávaného LP Unleash The Wolves, které vyjde 8. července na prestižním labelu 3beat, kde vydávají Sigma anebo High Contrast . V DJ šapitó se tak dočkáme spousty nových pecek!

THE UPBEATS
Novozélandský projekt The Upbeats, Jeremy Glenn a Dylan Jones (aka Terror Snake a Downie Wolf), patří mezi nejžhavější drum and bassové dvojice současnosti. Je známý především ve spojení s projekty jako je Noisia, NZ Shapeshifter, Bad Company a dalšími. Vydávají na prestižních labelech RAM Records, Virus, Blackout and Vision Recordings a remixují pro těžké váhy dnb music jako Ed Rush & Optical, Noisia, Black Sun Empire a další. Vloni vydali společně s Noisia EP Dead Limit, které převrátilo celou scénu naruby. Titulní track získal cenu „best track“ na DNB Arena Awards. A zdá se, že The Upbeats ani letos nepoleví. Přichystali si sérii De-Evolution, která je rozdělena na 3 části, které vyjdou postupně během roku 2016. První část pojmenovaná De-Evolution Part 1 je venku od 22. dubna a že jde o pořádný nářez, se můžete přesvědčit na jejich Soundcloudu.

The Upbeats za svou jedenáctiletou kariéru stihli objet řadu hlavních světových festivalů v čele s EDC (Vegas), Pukkelpop, Supersonic, Outlook, Exit Festival a letos konečně i ROCK FOR CHURCHILL! Jsme rádi, že můžeme ve Vroutku přivítat tak svěží jméno současné bass music, jako jsou právě The Upbeats.

S.P.Y
Producent a DJ S.P.Y pochází ze Sao Paula, ale již několik let žije v Londýně. Díky svému přirozenému talentu se hned po příjezdu z Brazílie etabloval do špičky britské drum and bass scény a v současnosti patří mezi top producenty Hospital Records. Svojí rozmanitou produkcí S.P.Y oslovuje jak mainstreamové publikum, tak i fans tanečního undergroundu. Na Hospital labelu vydal album What The Future Holds, za které obdržel cenu DNB Arena album of the year a desku Back To Basics. 27. května vyšel nejnovější Hospital Mixtape, který dával dohromady právě S.P.Y.

CRISSY CRISS
Crissy Criss (Chris Williamson) je britský DJ, producent a moderátor, který byl součástí BBC Radio 1Xtra. Můžete ho znát také pod pseudonymem Dead Exit. Jeho nevlastní otec Kenny Ken ho už v pěti letech seznámil s gramcema. V jedenácti se Crissy připojil k pirátské dnb stanici Kool FM a odehrál svůj první klubový set, od dvanácti let už dělal svou vlastní produkci. Crissy je velký propagátor drum and bass music a i přes své mládí se již brzo stal etablovanou a respektovanou silou jak ve studiu, tak i naživo. Hrál na hlavních drum and bass parties v New Yorku, Torontu, Francii, Německu nebo Švýcarsku.

ALEXANDER ROBOTNICK
Zasloužilý italský experimentátor, DJ a producent Alexander Robotnick (vlastním jménem Maurizio Dami) má za sebou dlouhou a bohatou historii. Proslavil se především svými průkopnickými nahrávkami elektronické hudby, z nichž ta nejznámější je z roku 1983 a jmenuje se Problémes D’Amour. Tento track se stal klasikou taneční hudby.

V 80. letech Robotnick skládal hudbu pro divadlo, film a ambientní muziku pro módní přehlídky. V roce 1987 upřel svou pozornost k world music a založil skupiny Music for Meditation a The Third Planet, které kombinovaly tradiční zvuky Kurdistánu, Alžírska a Indie s moderními zvuky. V roce 2002 se Robotnick navrátil zpět k elektronice a vydal album Oh no… Robotnick. O rok později se rozhodl začít vystupovat i jako DJ a předvést svou produkci svým fanouškům i naživo. V roce 2009 společně s Ludusem Pinskym zapojili své analogové synťáky a natočili legendární The Analog Session. Jak můžete vidět na videu dole, analog session se všema těma drátama je fakt nářez. Těšíme se, až Robotnick v DJ šapitó rozbalí svoje minimal techno! Bude to zážitek! :)

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky