S.P.Y UK

Po přestěhování z brazilského São Paula do Velké Británie se S.P.Y. díky svému přirozenému producentskému talentu rychle prosadil na britské drum & bassové scéně. Po několika vydáních na nejuznávanějších drum & bassových labelech podepsal S.P.Y exkluzivní smlouvu s Hospital Records. Během svého působení u Hospitalu vydal S.P.Y. tři LP: What The Future Holds, které získalo ocenění Drum & Bass Arena za album roku, Back To Basics a v roce 2019 masivní release Dubplate Style, přičemž druhý jmenovaný dal vzniknout stejnojmenné značce eventů.

Jako remixér je S.P.Y. stejně žádaný, předělal nespočet současných drum & bassových i mainstreamových interpretů, mj: Goldie, Chase & Status a Subfocus, Deadmau5, Rag’n’Bone Man, Ella Eyre a Sigma a další. S.P.Y také získal ocenění Drum & Bass Arena za nejlepší remix v letech 2017 a 2020 a jeho díla se běžně hrají v rádiích a mají miliony streamů.

Jako DJ, který cestuje po celém světě, může S.P.Y předvést svůj oblíbený sound, který je rozmanitý, jedinečný svou kvalitou a dokonale se hodí na taneční parket. Od svého příchodu na scénu hrál S.P.Y. na největších světových festivalech včetně Glastonbury, Tomorrowland, EDC, Dour Festival a mnoha dalších.

Nejnovější projekt S.P.Y. DARKMTTR Records je odbytištěm pro vlastní produkci S.P.Y., stejně jako pro spolupráce a hosty. DARKMTTR bude obsahovat celé spektrum od temného až po liquid Drum & Bass.