Royal Republic, Tata Bojs, Horkýže Slíže a Mydy Rabycad na RFCH 2015

Je to tady, přátelé! Máme pro vás první 4 party 16. ročníku Rock for Churchill! Na koho se můžete těšit? Poprvé k nám přijedou švédští chasníci Royal Republic. Poprvé k nám přijedou slovenští sousedé Horkýže Slíže. Poprvé k nám přijede rozjetá electroswingová parta Mydy Rabycad. A už po několikáté přivítáme ve Vroutku naše milované Tata Bojs.

ROYAL REPUBLIC
Energie. Nadšení. Talent. Styl. Prďáctví. Z těchhle ingrediencí vaří nejlepší rock´n´rollové kapely. Royal Republic mají všeho na rozdávání. A to klidně podepíšeme vlastní krví! Už dvakrát jsme je viděli naživo a pokaždý to byla děsná jízda. „Royals“ se toho nebojí a frontman Adam Grahn vás v srpnu zaručeně dostane. O Royal Republic se snažíme už pár let a jsme moc rádi, že to konečně dopadlo a že můžou být mezi prvními oznámenými kapelami. Kapela skvostně debutovala albem We Are The Royal v roce 2010. Elektrizující riffy ostré jako žiletky, smrtící melodie a pulsující sevřené rytmy – to vše explodovalo v peckách jako Tommy Gun, The President’s Daughter a v lascivní Underwear. V roce 2012 vydali druhé, také veleúspěšné, album Save The Nation. Royal Republic mají za sebou stovky vyprodaných koncertů po celé Evropě (poslední pražský koncert byl vyprodaný několik týdnů před konáním), ve Švédsku získali platinovou desku za singl Tommy Gun a dobyli koncertní haly všech velikostí po celé Evropě. Těšte se, bude to nátěř!

TATA BOJS
Jojo, Tata Bojs. Naše srdeční záležitost. CZ/SK Top. Jejich vystoupení na RFCH 2013 k 25. výročí kapely, kdy zahráli ty největší pecky a předvedli úžasnou světelnou show s pohyblivou LEDkou, nás pohladilo po naší promotérské duši. Tatáči za 3 týdny křtí 2 nové singly a příští rok vydají novou desku, takže u nás rozhodně nemůžou chybět.

HORKÝŽE SLÍŽE
Jedna z těch CZ/SK kapel, která kolem nás pořád kroužila, my kolem ní, ale nějak to nikdy nedopadlo. Nastal čas, aby Horkýže konečně potěšili vroutecký lid svým rockem, punkem, hardcorem, nebo jak se vlastně dá popsat jejich muzika. Každopádně bude veselo, těšíme se na texty made by Slíže!

MYDY RABYCAD
Máte rádi tanec, spoustu nespoutané mladické energie a třeba i trochu nostalgie a zavzpomínání na staré dobré swingové časy? Pro vás přivezeme do Vroutku zářící kometu české hudební scény posledních dvanácti měsíců. Parta v čele s krásnou Žofií Dařbujánovou jede na vlně populárního electroswingu a dobývá jeden klub za druhým, jeden festival za druhým. A jestli se někomu bude třeba stýskat po headlinerech RFCH 2014 Parov Stelar, myslíme, že se mu při Mydy Rabycad notně zlepší nálada.

První 4 kapely bychom měli za sebou. Co teď? Co třeba pořídit lupeny? :)
Jako každý rok jsme si pro ty nejrychlejší z vás připravili nejlepší cenu a také speciální bonusy:
1) ke každému lístku zakoupeném v 1. limitované edici 2 piva zdarma
2) při hromadném nákupu můžete využít slevu 5+1 a 10+2
3) speciální bonus pro ty z vás, kteří odebírají náš newsletter – volné vstupenky na vybrané koncerty do Lucerna Music Baru

Ceny vstupenek a informace o předprodeji najdete na stránce VSTUPENKY. Startujeme 1. 12.! 

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky