20. 12. 2016

První 3 kapely RFCH2017: Irie Révoltés, Tata Bojs, Circus Problem

Dámy a pánové, máme pro vás 3 první kapely Rock for Churchill 2017: Irie Révoltés, Tata Bojs, Circus Problem! :)

Vstupenky na 18. ročník Rock for Churchill už jsou v prodeji. V současnosti pořídíte 2denní vstupenku za 800 Kč (+ poplatky) na našem webu, GoOut.cz, pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na dobírku a v sítích Ticketpro a Ticketportal. A pokud se chystáte s celou partou, můžete využít balíčky 5+1 a 10+2 zdarma. :)

IRIE RÉVOLTÉS
Byl to šok, když Irie Révoltés letos oznámili konec a sezónu 2017 anoncovali jako svou rozlučkovou. Kapela se rozhodla, že po 16 letech, 5 albech, nespočtu politických akcí a 500 koncertech v 25 zemích světa ukončí svou existenci – její členové se chystají věnovat novým projektům. O to větší radost máme, že se tuhle nadupanou německou partu povedlo zabookovat na letošní Rock for Churchill a že si právě u nás budete moci užít jejich poslední festivalové vystoupení v ČR. :)

TATA BOJS
Tata Bojs, naše srdeční záležitost, se vrací do Vroutku! Na podzim měli úžasný koncert s orchestrem ve Foru Karlín. Těšíme se, co speciálního předvedou u nás na Myslivně. :)

CIRCUS PROBLEM
Circus Problem se z buskerské kapely stal velmi rychle jednou z nejvyhledávanějších kapel české klubové a festivalové scény. Stovky pódií, klubů i festivalů. Tisíce fanoušků, kteří dokáží udělat největší kotel a mejdany protančené až do ranních hodin. S neuvěřitelnou energií a skvělým zvukem zahraný disco-balkan kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop a špinavý house. Po druhém řadovém albu Born not typical vydali na podzim novou desku Inner Fools. Byli jsme na jejím vyprodaném křtu v Lucerna Music Baru a byla to teda hustá jízda. :)

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky