25. 5. 2017

První 3 jména DJ stage: DJ Zinc, InsideInfo a Rico Tubbs

Máme pro vás první 3 jména letošní DJ stage! V šapitó to rozjede legendární DJ Zinc, InsideInfo se svým neurofunkem inspirovaným setem a finský DJ a producent Rico Tubbs, který si u nás střihne svojí českou premiéru!

DJ ZINC
DJ Zinc, legenda elektronické hudby. DJ a producent, který funguje na scéně už více jak 20 let. Svým průkopnickým přístupem zásadně ovlivnil nejen britskou scénu. Do podvědomí fanoušků se dostal hlavně projekty na BBC Radio 1, spoluprací s DJ Hypem, singly 138 Trek, Wile Out (feat. Ms. Dynamite), Super Sharp Shooter, nebo stvořením zcela osobitého a nezaměnitelného zvuku fúzí energického house, UK funky a bass, kterým vlastně založil zcela nový žánr, později známý jako crackhouse. A s crackhousovým setem se představí také živě na Rock for Churchill jako na jediném letošním festivalu v ČR!

INSIDEINFO
S DJem a producentem InsideInfo se v poslední době potkáte hlavně ve spojení s labelem Viper Recordings. Jeho producentská historie sahá až k labelům Virus a Critical, kde vyšla jeho spolupráce s Mefjusem. Jak neurofunkový release na Virusu (A. Mythos/ AA. Blunt), tak i deepový šlapák Repentance na Criticalu, zvířily vody světového drum and bassu. V minulosti InsideInfo upsal své tracky také na vydavatelství jako Hospital, Blu Mar Ten, Renegade Hardware, legendární Metro Recordings, nebo Ganja-Tek DJe Hypa. V setu InsideInfo se můžete těšit hlavně na nadupaný neurofunkový sound a osobitý, vymazlený set hodný producenta, který se pohybuje na scéně už pěknou řádku let a byl svědkem prvních krůčků elektronické hudby.

RICO TUBBS
Producent a DJ z finského Tampere si střihne na Rock for Churchill svojí českou premiéru! Po vydání svých hitů Gangsters a Hip Rave Anthem na Cheap Thrills je skoro nonstop na turné a za svou více jak desetiletou kariéru stihl sdílet pódium i s takovými velikány jako Deadmau5 nebo Fatboy Slim. Hrál už skoro všude od L.A. po Sydney a Londýn. Jeho releasy si získaly velkou podporu od Anny Mac, Sinden, Crookers a dalších. Rico Tubbs je Pixieho černý kůň letošní DJ stage. Jeho set si určitě nenechte ujít! :)

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky