18. 6. 2017

Priessnitz, Mydy Rabycad, Skyline a další na Rock for Churchill 2017

Máme pro vás sedmičku kapel, které letos vystoupí na Rock for Churchill! Priessnitz, Mydy Rabycad, Skyline, Krucipüsk, U-Prag, The Drain a Vanua 2.

Dvoudenní vstupenky pořídíte do 30. 6. za 900 Kč + poplatky online ZDE, na dobírku, GoOut.cz, pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků) a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Od 1. 7. se cena zvedá o 100 Kč.

PRIESSNITZ
Po dlouhých šesti letech se k nám vrací kultovní jesenická kapela. Priessnitz vydali po deseti letech novou desku. Jmenuje se Beztíže, a kapela o ní říká, že by to měla být jejich poslední studiová práce. No, snad si to ještě rozmyslí. Deska je totiž skvělá, což potvrzuje i spousta pozitivních recenzí. Magazín Full Moon ji dokonce pasoval na nejlepší desku roku 2016 a udělil ji maximum 100 bodů. Určitě se nenechte live set Priessnitz ujít, jsou ve vynikající formě.

MYDY RABYCAD
Kanada, USA, Švýcarsko, Rakousko. To je jen letmý výčet zemí, ve kterých se Mydy letos objevili anebo objeví. Jo, týhle kapele se věštila velká budoucnost a ono tomu taky je. Pro Mydy máme slabost a jsme moc rádi, že se je nám podařilo v jejich nabouchanym kalendáři urvat letos také k nám. Jejich poslední singly jsou pořádný party bangery, ať vemete Just Dance anebo nejnovější Rise Up. Takže ruce nahoru a prostě just dance. ;)

SKYLINE
Pro Skyline máme velkou slabost, poprvé u nás vystoupili už v roce 2005! Vloni u nás představili ještě horkou novinku Fairytapes a i letos se dočkáme jejich nabušený elektronický show.

KRUCIPUSK
Milovníci hutných kytarových rifů a nesmrtelných groovů si přijdou na svý, o tom žádná. Je tomu už 26 let, co parta jménem Krucipüsk začala poletovat po českých, ale i evropských pódiích a plnit všechny smysly posluchačů svým „jazzaerobigovým štýlkem“. Za tu domu se nesmazatelně vkradla do snů a duší desetitisíců věrných fanynek, fanoušů a dětského publika nevyjímaje. Ve Vroutku vás čeká průřez dvacetišestiletou tvorbou včetně zásadních hitů jako je Druide, Criminal, Láska je kurva, Cirkus dneska nebude, Rock´n ´roll to není pr…. atd.. Ve volném čase kapela poctivě a duchapřítomně přemýšlí nad svým novým, již jedenáctým počinem, který ponese název Sine Amore Nihil a spatří světlo světa 1. listopadu. Je možné, bude-li Bůh rozdávat, že tato láskyplná parta představí i nějakou tu novinku z připravovaného alba.

U-PRAG
U-Prag na scéně fungují už od začátku nového milénia. Kapelu tvoří sedm skvělých muzikantů s různými hudebními přesahy. Vedle elektroniky uslyšíte spoustu živých nástrojů a hudebních experimentů, což dokládá i jejich poslední deska Seconds of Life z roku 2015. Jejich koncert jsme nedávno dělali v našem vrouteckém klubu Zkušebna a byla to super jízda. Doporučujeme set U-Prag nezmeškat.

THE DRAIN
The Drain je čtyřčlenná glamrocková parta, která začala fungovat v roce 2007 v Českých Budějovicích. Loni vydali zatím poslední album Bangolia, které produkoval Greg Gordon (Red Hot Chilli Peppers, Oasis, System Of A Down). Bangolia obsahuje devět písní, ve kterých se prolíná megalomanský glam-rock, punkový garage-rock a temný stoner-rock. Máme se něco těšit, bude pořádnej rock’n’roll!

VANUA 2
Kapela Vanua 2 vznikla na počátku letošního roku spojením muzikantů z kapel Yannick Tevi Band a Blue Effect. Po dvou měsících se ke klukům přidal kytarista Honza „Ponorka“ Ponocný. Nejvýraznější tváří kapely je její frontman a zpěvák Yannick Tevi, který pochází z ostrova Vanuatu. V Česku žije od roku 2013 a mohli jste ho vidět na pódiu třeba se Švihadlem, Lenou Yellow nebo Hitfakers. Kdo máte rádi pop šmrncnutý world music a hlavně hlas, z kterýho vám poleze mráz po zádech, určitě se stavte na jejich setu, my tam rozhodně budem. :)

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky