12. 6. 2018

Přidáváme kytary na hlavní stage

Máme pro vás další 4 kapely na hlavní stage, tentokrát v duchu kytarovém. :) Acute Dose, Apey & The Pea, Phatlip a JegR.

ACUTE DOSE
Tahle šumpersko-brněnská parta nás oslnila v únoru ve vyprodané Roxy, kde hrála před King Krule a doufáme, že oslní i vás na Myslivně. :) Acute Dose jsou velkým příslibem domácí nezávislé scény. Nabízejí ležérní, floutkovské melodie britského střihu kombinované s osobitými kytarovými riffy a skvěle šlapající rytmikou. Dejte si jejich živák z Radio Wave live session a uslyšíte a uvidíte sami.

APEY & THE PEA
Po Paddy and The Rats přivítáme letos na Myslivně další zástupce rostoucí maďarské hudební scény. Kapela Apey & The Pea vyhrála v maďarské soutěži Nagyszínpad a jako hlavní výhru získala vystoupení na několika evropských festivalech včetně Rock for Churchill. Oceníte zvláště vy, kdo máte rádi tvrdý rock a metal, půjde bez pochyb o nejtvrdší kapelu letošního ročníku. :)

PHATLIP
Phatlip to je energická rap nu-metalová bomba z východních Čech. Kapelu charakterizují přísně střižené kytarové riffy, české texty dvou skvěle se doplňujících raperů a nekompromisně šlapající rytmika. Za bicíma ve Phatlip uslyšíte a uvidíte Mišu M. z Gaia Mesiah.

JEGR
JegR funguje od října roku 2014. Hlavní postavou kapely je zpěvák úspěšného bandu Eleison Olda Rypar, který tentokrát kromě zpěvu hraje i na basu. Dále v JegR hraje Karel Vošta na kytaru a rytmiku momentálně doplňuje hostující bubeník David Bartošek. Kapela balancuje na pomezí různých stylů, čímž v podstatě navazuje na odkaz úspěšného Eleisonu, možná jen v ryzejší a přímočařejší formě. JegR hráli u nás ve Zkušebně před Krucipüsk a byla to skvělá jízda. Nenechte si ujít! :)

Dvoudenní vstupenky na Rock for Churchill pořídíte do 30. června za 1000 Kč (+ případné poplatky). Od 1. 7. se cena dvoudenních vstupenek zvedne o 100 Kč. Info o místech předprodeje a online nákup TADY.

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky