12. 6. 2020

Přesunujeme Rock for Churchill 2020 na 2021!

Milí RFCH fans,

tak už i na nás došlo. Vláda ČR sice nevydala žádné oficiální a závazné stanovisko k tomu, jak velké akce bude možno pořádat na konci léta, ale z informací, které máme v současné době k dispozici, je jasné, že Rock for Churchill v takové podobě, jakou máme my i vy rádi, letos nebude moci proběhnout. Jak jistě víte, kromě protikoronavirových opatření na území ČR je dosti problematické cestování mezi jednotlivými zeměmi, takže řada zahraničních kapel na toto léto ruší nebo přesouvá celá turné. Jelikož nechceme dělat Rock for Churchill po dvaceti letech jen tak napůl, rozhodli jsme se celý ročník 2020 přesunout na 2021, konkrétně na 27. a 28. srpna 2021. Program se budeme snažit zachovat v maximální míře stejný, již jsme zahájili jednání s jednotlivými interprety a postupně vás budeme o vývoji informovat. Věříme, že přesun na příští rok je v současné situaci to nejlepší řešení.

Vstupenky zakoupené na Rock for Churchill 2020 zůstávají automaticky v platnosti i na Rock for Churchill 2021, není zapotřebí je měnit. Pořádání festivalu je celoroční činnost a my máme s letošním ročníkem už značné náklady spojené s kapelami, provozními výdaji, propagací apod. Pokud už máte zakoupenou vstupenku na letošní ročník, moc by nám pomohlo, kdybyste si ji nechali na rok 2021. Přispějete tak ke zdárnému přečkání tohoto nepovedeného roku a úspěšné realizaci Rock for Churchill 2021 bez kompromisů.

Závěrem pro vás máme ještě takovou malou výzvu. Choďme ven. Choďme na kulturu, na koncerty. Kulturní scéna byla tři měsíce zcela paralyzovaná a teď se konečně začíná trochu probírat. Velké festivaly sice nebudou, ale objevuje se řada menších akcí a open air koncertů a ty je potřeba podpořit. Svou účastí nepodporujeme jen pořadatele a kapely, ale také lidi, kteří nejsou tolik vidět a bez kterých nemůže dobrá akce proběhnout – zvukaři, osvětlovači, bedňáci, dodavatelé techniky a další.

Předem moc děkujeme za vaše pochopení, podporu a trpělivost.🙏 Kdybyste měli jakékoliv dotazy, napište nám FB zprávu anebo email na [email protected].

Tým Rock for Churchill

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky