13. 2. 2020

Polemic & Medial Banana a MYDY jsou dalšími interprety na hlavní stage

Polemic & Medial Banana
Dvě ikony slovenského ska a reggae spojují síly a svůj unikátní společný set představí i na Myslivně ve Vroutku! Spojení těchto kapel bylo jedním z vrcholů loňského Uprisingu, kde poprvé představili svojí nadčasovou hymnu Staré časy, která odstartovala celou spolupráci.

Během velkolepé společné show odehrají obě kapely svoje největší hity a představí i novinky z připravovaných alb. Všechno ve znamení vzájemného respektu, který mezi oběma skupinami vládne. Připravte se na velký koncertní zážitek!

MYDY
22. 11. 2019 Forum Karlín. Tam se to stalo. Byli jste tam? Ne? Tak to jste propásli velkou věc… Mydy Rabycad, parta sympatických mladých muzikantů, kteří na sobě od začátků tvrdě makaj a jdou si za svým cílem, tam totiž zažila přelomový večer. Vystřihli úžasnou show světových parametrů, která mnohým (včetně nás) vyrazila dech. Pokřtili další skvělou desku pojmenovanou NUMBERS. A vykročili dobývat další mety na hudební scéně se zkráceným jménem MYDY.

Do Vroutku nám přijedou představit aktuální desku a svojí nabušenou live show. Nenechte si jejich koncert rozhodně ujít! :)

Blíží se konec února, kdy se zvyšuje cena 2denní vstupenky a taky skončí akce 5+1 a 10+2. Takže jestli ještě nemáš svojí vstupenku, je nejvyšší čas. :) Vstupenky pořídíš online u nás na webu, na GoOut.cz, na dobírku anebo na pokladně pražského Lucerna Music Baru (zde bez poplatků).

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky