19. 6. 2017

Peter Bjorn and John se po osmi letech vrací do ČR! K nám.

Švédské indie-popové trio Peter Bjorn and John se po dlouhých osmi letech vrací do ČR! K nám.

Dvoudenní vstupenky na Rock for Churchill 2017 pořídíte do 30. 6. za 900 Kč (+ poplatky) online ZDE, na dobírku, na GoOut.cz, pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků) a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Od 1. 7. se cena zvedá o 100 Kč!

Pravděpodobně budete znát jejich největší hitovku Young Folks, která v roce 2006 obletěla svět a která pro kapelu znamenala přelom v kariéře. Single Young Folks se dostal do Top 20 anglické singlové hitparády, objevil se v soundtracku sitcomu How I Met Your Mother, v pilotu seriálu Gossip Girl nebo ve videohrách FIFA 08 a MLB 2k13. Magazín NME dokonce zvolil Young Folks druhou nejlepší skladbou roku 2006.

Kapela, která je pojmenovaná po křestních jménech členů (Peter Moren, Bjorn Yttling and John Eriksson), funguje od roku 1999. Má za sebou už sedm alb, přičemž to poslední Breakin’ Point vyšlo v červnu minulého roku. Jméno aktuální desky nebylo vybráno náhodně. Peter Bjorn and John mají s deskou ty nejvyšší ambice, má to být TA deska, která je vrátí na top pozice hudebních žebříčků. V České republice se kapela naposledy představili v roce 2009 na Planet Festivalu v Táboře. Máme velkou radost, že český comeback Peter Bjorn and John proběhne právě u nás. :)

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky