9. 8. 2016

Oznamujeme 3 poslední kapely na hlavní stage

Máme pro vás 3 poslední kapely na hlavní stage letošního Churchilla: belgické The Sore Losers a domácí dvojku The Atavists a Rising Spirits. Tím prohlašujeme program hlavní stage za uzavřený. :)

THE SORE LOSERS
Seznamte se s novými rádži rock’n’rollu. Tihle hustí Belgičani si vzali to nejlepší z Led Zeppelin, přidali k tomu přístup Ramones a vyrazili dobýt Evropu. Ozbrojeni třetí deskou Skydogs, kterou produkoval cenami Grammy ověnčený Dave Cobb, dorazí do Vroutku, aby nám předvedli svoje úderný a rock’n’rollem nasátý songy.

Jestli máte rádi muziku pěkně nahrubo, tak se The Sore Losers stanou vašim novým oblíbeným bandem. Takže si nezapomeňte doma svoje rockerský kožený bundy a naklusejte v sobotu pod pódium tuhle belgickou sebranku podpořit. Koncert na Rock for Churchill bude totiž jejich první vystoupení v Česku a my jsme si na 120 % jistí, že určitě ne poslední. V Belgii už vyprodali sál pro 2000 lidí. :)

THE ATAVISTS
The Atavists jsou čtyřčlenný hudební projekt balancující na pomezí blues, stoner-rocku a vlivů surfových kapel z šedesátých let. Charakteristický zvuk skupiny tvoří špinavé kytary, nakřáplé retro varhany a osobitý vokální projev frontmana Adama Krofiana. Skupina vznikla v roce 2014, na konci roku 2015 dokončila své první LP s názvem Bad Times, zúčastnila se světového finále soutěže GBOB v Berlíně a nyní přijede potěšit i nás do Vroutku. The Atavists jsme viděli jako support božských Biffy Clyro a moc se nám líbili. Věříme, že zaujmou i vás. :)

RISING SPIRITS
Kapela Rising Spirits má základnu na pražském Strahově a vznikla na podzim 2014 z čisté lásky k roots reggae music. Bez velkých ambicí na cestu k mainstreamu, za to s velkou chutí, láskou a radostí pro muziku. Reggae žije! Skupinu tvoří parta starých kamarádů, kteří se vedle čaje potkali mj. v kapelách Lion Taxi Service, Urban Bushman nebo Tribe Town. Plus bubeník Bob aka GypsyFromTheFuture několik let tepal rytmy v Champion Sound, kapele Prago Union.

Po první zimní sezóně ve zkušebně Rising Spirits premiérově vystoupili 5. února 2015 na pražském koncertu u příležitosti nedožitých sedmdesátin Boba Marleyho se speciálním vzpomínkovým setem. Od března loňského roku se pak intenzivně soustředí na vlastní autorskou tvorbu. Mají za sebou první studio session, z které vznikly čtyři singly, které si můžete stáhnout na jejich Bandcampu. Těžte se na positive vibes! :)

Dvoudenní vstupenky na Rock for Churchill 2016 pořídíte v současnosti za 900 Kč (+ případné poplatky). V prodeji jsou také jednodenní za 700 Kč (+ případné poplatky). Více informací o vstupenkách a místa předprodeje najdete ZDE.

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky