27. 5. 2015

Odhalujeme headlinery DJ stage!

Držte si kloubouky, máme pro vás 4 zahraniční headlinery DJ stage RFCH 2015 a.k.a. bude to pařba vesmírná!:
Ed Rush, Far Too Loud, A.Skillz, Tantrum Desire.

ED RUSH:
Na světě není mnoho lidí, kteří mohou tvrdit, že změnili tvář hudebního žánru a natož aby se jim to podařilo víc než jednou. Legenda neurofunku a techstepu, skvělý DJ a producent Ed Rush je však výjimkou. Majitel britského labelu Virus Recordings stál společně se svým kolegou Opticalem u zrodu drum & bass a měl na něj zásadní vliv. Už od startu své zářné kariéry, kdy produkoval společně se sousedem a vlastníkem No U Turn Records Nicem Sykesem, neustále dokazuje, že má nápady a schopnosti měnit drum & bass a nikdy nemá strach měnit zajeté pořádky.

FAR TOO LOUD:
Far Too Loud a.k.a. Oli Cash je jedna z nejvýznamnějších postav electro & breaks scény poslední doby. Vítěz Breakspoll Awards, autor hitovek Start The Party, You Know The Sound a remixů pro The Prodigy nebo Lilly Allen. Far Too Loud je jeden z těch projektů, který měla od jejich prvního singlu v hledáčku většina breakových DJs. Představte si agresivní funk našlapaný energií, tučný basový linky, přesný cuty a promakanou produkci, k tomu nadšený dav s rukama nahoře a máte živý set Far Too Loud přímo v hlavě. Oli je velezkušený producent a DJ proslulý svými nadupanými sety. V DJ stanu na Myslivně nás čeká pořádný maso!

A.SKILLZ:
Britský DJ a producent A.Skillz je opravdový master za gramofony, který ve svém setu s bravurou sobě vlastní míchá funky, soul, hip hop, breakbeat, drum & bass a dubstep a celé to doplňuje skvělým scratchem. A.Skillz je dnes již ikona funky breaks scény, zástupce světoznámého labelu Fingerlickin‘ a majitel prestižní ceny Best DJ Breakspoll International Breakbeat Awards. Pověst opravdového „party rockera“ mu přinesla vystoupení na předních festivalech a hudebních parties v Evropě, USA, Kanadě a Austrálii. Nezáleží, jestli jde o malý klub nebo velký openair, A.Skillz vždycky dostane lidi na parketu do varu… A jestli se vám v minulém roce líbil set A.Skillova věrnýho parťáka Krafty Kutse, budete letos zase chrochtat blahem.

TANTRUM DESIRE:
Britský projekt Tantrum Desire si na mainstreamové drum & bassové scéně zasloužil props především svými peckami jako Reach, Body Shot a Higher. Duo Jay Faleye (producent a DJ) a Devin Smith (DJ) se potkalo v roce 2004 v malém pirátském rádiu. Velký zlom nastal v roce 2011, kdy vydali světovou hymnu Reach, která téměř přes noc získala přes milion views na YouTube, stala se jedním z nejhranějších singlů na scéně a vyšplhala se na první místo žebříčků Beatport, Trackitdown a D&B Arena. Kromě vlastních singlů se Tantrum Desire zapsali do historie remixy pro Skrillex, Rusko, Laidback Luke, The Wanted, Wideboys a další. Na konci června vychází TD nová deska Diversified, takže se můžeme těšit na svěží set plný nových tracků!

Vstupenky na RFCH 2015 můžete pořídit do 30. 6. za limitovanou cenu 700 Kč (+ poplatky). Do 12. 6. můžete využít akci 5+1 a 10+2. Více info ZDE.

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky