10. 4. 2018

Na Rock for Churchill přijedou The Asteroids Galaxy Tour!

Dánskou indie-popovou partu The Asteroids Galaxy Tour jsme si dlouhá léta přáli do Vroutku přivézt, takže máme velkou radost, že se to konečně tento rok podařilo. :) A je super, že to vyšlo zrovna letos, kdy kapela vydává hned sérii nových singlů. První singl se jmenuje Surrender, vyšel 23. března, a je to vlastně první čerstvá muzika The Asteroids Galaxy Tour od poslední desky Bring Us Together z roku 2014.

Dejte poslech nového singlu Surrender:

Link na streaming a download Surrender ZDE

Kromě novýho singlu už několik dní ujíždíme na tomhle živáku a nemůžeme se dočkat, až to úžasná Mette s kumpánama rozjede ve Vroutku na Myslivně. :)

The Asteroids Galaxy Tour tvoří zpěvačka Mette Lindberg a producent Lars Iversen, při koncertech se kapela rozšiřuje na pěti-šestičlenné seskupení. The Asteroids Galaxy Tour vznikli v roce 2007 v dánské Kodani a už s debutovým albem Fruit (2009) slavili velké úspěchy. Na albu najdete velké hity The Golden Age a Around the Bend, které se objevily v globálních reklamách Heineken a Apple a přinesly Mette a Larsovi příležitost předskakovat Amy Winehouse anebo Katty Perry.

The Asteroids Galaxy Tour mají na kontě celkem tři studiová alba. V roce 2018 plánují vydat hned několik nových singů, které by mohly být základem pro další album. V České republice se kapela naposledy představila v srpnu 2015.

Dvoudenní vstupenky na Rock for Churchill pořídíte v současnosti za 1000 Kč (+ případné poplatky). Info o prodejních místech a online nákup ZDE.

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky