28. 5. 2018

Na Rock for Churchill přijedou Digitalism Live!

Hamburská dvojka Jens „Jence“ Moelle a İsmail „Isi“ Tüfekçi, která už od svých počátků tvoří a nahrává ve starém bunkru z 2. světové války, patří mezi přední jména evropské elektronické scény. Jejich mix nadupaného elektra a indie-rockového zpěvu je dostal už na začátku kariéry do hledáčku Kitsuné Music, labelu který měl lví podíl na tehdejším všudypřítomném hypu garage rocku mixnutého s elektronikou.

Zářnou kariéru Digitalism odstartoval především singl Pogo (2007) a debutová deska Idealism, která dala světu další zásadní tracky I Want I Want, Zdarlight nebo Jupiter Room.

Zatím posledním albem Digitalism je Mirage z roku 2016. Od té doby vydali Jence a Isi na svém labelu Magnetism několik singlů a EPs. V březnu vyšlo EP Zdar C1U6 se skvělým singlem Holograms a v květnu vypustili do světa monumentální isntrumentální opus Space Race.

Kromě své sólové tvorby se Digitalism čile věnují také remixům. Za sebou mají hodně úspěšné remixy pro The Futureheads, Daft Punk, Tiga, Klaxons, The White Stripes, Depeche Mode a mnoho dalších.

Dvoudenní vstupenky na Rock for Churchill pořídíte do 30. června za 1000 Kč (+ případné poplatky). Od 1. 7. se cena dvoudenních vstupenek zvedne o 100 Kč. Info o místech předprodeje a online nákup TADY.

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky