N.O.H.A., Krucipüsk a Pipes and Pints na RFCH 2015

Jak jsme minulý týden slíbili, máme pro vás další tři kapely letošního ročníku Rock for Churchill – N.O.H.A., Krucipüsk a Pipes and Pints!

N.O.H.A.
Když jsme se vás na podzim ptali, koho byste chtěli na RFCH 2015, jednou z často zmiňovaných kapela byla N.O.H.A.  A když jsme ještě k tomu přičetli super ohlasy, které mělo jejich vystoupení na loňském zimním Rock for Churchill, tak byla volba jasná. Kapela si pro nás naštěstí našla okýnko mezi četnými zahraničními koncerty, takže je budeme moci uvítat na Myslivně. N.O.H.A. na pódiu exceluje jako smršť, vydávající ze sebe nakažlivou pozitivní energii. Svou sympatií pro tradiční hudbu a multikulturnost rozbíjí hranice mezi různými hudebními směry i světovými kontinenty a přirozeným způsobem tak spojuje dynamický nadupaný groove s živou, veselou a hravou performancí. Jejich frontmanka Kaia Brown dodává svým osobitým projevem hudbě i živým vystoupením N.O.H.A. novou hudební i vizuální dimenzi.

Krucipüsk
Na Rock for Churchill patří pořádná tvrdá muzika, což Krucipüsk se svým mixem hardcore a metalu splňuje mírou vrchovatou. Kapelu v čele s tajuplným zpěvákem Tomášem Hájíčkem a s výbornými muzikanty za nástroji přivítáme ve Vroutku opět po čtyřech letech a těšíme se, až to na pódiu pořádně rozbalí. Zatím nejnovější studiový počin Krucipüsku se jmenuje Boombay a vyšel v listopadu 2013.

Pipes and Pints
Punk a dudy, dudy a punk, keltský folk a tuna energie. To jsou Pipes and Pints, česko-americká parta, které je už domácí česká základna dost těsná. Jejich zatím poslední deska Found & Lost, která vyšla v roce 2012, jim otevřela dveře ke koncertování v Německu, Rakousku, Švýcarsku a dalších evropských zemích. Album, které si na zahraničních trzích vzal pod křídla prestižní label People Like You/Century Media, dosáhlo v ČR na zlatou desku a i za hranicemi si vedlo velice slušně.

Tato trojice doplňuje již dříve oznámené Royal Republic, Horkýže Slíže, Tata Bojs a Mydy Rabycad. Brzy zveřejníme další jména!

Dvoudenní vstupenky pořídíte do konce února za nejlepší cenu 600 Kč (+ případné poplatky). Do konce února máte také ke každé vstupence 2 piva zdarma a můžete uplatnit hromadnou slevu 5+1 nebo 10+2. Informace o místech předprodeje najdete ZDE.

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky