11. 6. 2018

Mucha a Houpací koně zahrají premiérově na Myslivně

Na Rock for Churchill vystoupí poprvé brněnská parta Mucha a Houpací koně z Ústí nad Labem!

MUCHA
Mucha je brněnská punková informace sdružená kolem písničkářky a podivínky Nikoly Muchy, jež se do povědomí společnosti dostala svým nevybíravým vystupováním, podivným účesem a zejména svými provokativními písněmi oslavující mužskou neschopnost, genderovou nespravedlnost, různé úchylky a společenské odchylky, menšinový útlak, život v moravské metropoli a jiné podivnosti života. S kytarou vystupuje od svých 15 let a ráda tvrdí, že na ni umí hrát.

HOUPACÍ KONĚ
„Hrajeme už roky. Jak dlouho, neni podstatný, hrajeme rokenrol nebo pop, jak tomu říkat taky není podstatný. S českými texty, to podstatný je. Vyrostli jsme na Dinosaur Jr., Brontosaurech, Pixies, Janotovi, Sonic Youth, Neckářovi, The Cure, Zelenáčích, Beatles i Priessnitz. Nahráli jsme několik desek, nedávno nám vyšla sedmá řadová, s názvem Kde jste mý přátelé dneska v noci.“

Houpací koně jsou Jirka, Honza, Pavel, Martin a Petr.

Dvoudenní vstupenky na Rock for Churchill pořídíte do 30. června za 1000 Kč (+ případné poplatky). Od 1. 7. se cena dvoudenních vstupenek zvedne o 100 Kč. Info o místech předprodeje a online nákup TADY.

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky