3. 2. 2016

Monkey Business, Iné Kafe, Prago Union a Mydy Rabycad na RFCH2016!

Máme pro vás první 4 CZ/SK kapely Rock for Churchill 2016: Monkey Business, Iné Kafe, Prago Union & Champion Sound a Mydy Rabycad!

Do 29. 2. si můžete v 1. edici pořídit nejlevnější 2denní vstupenky za 700 Kč (+ poplatky). V 1. edici máte ke každé vstupence 2 piva zdarma od našeho generálního partnera Staropramenu a když seženete kámoše, můžete využít akci 5+1 a 10+2 zdarma. Více informací o vstupenkách a místa předprodeje najdete ZDE.

MONKEY BUSINESS
Kapela pod vedením českého funkového guru Romana Holého se vrací na Rock for Churchill po 6 letech! Monkey Business loni oslavili 15 let svojí existence. Za tu dobu stihli vydat 7 studiových alb, získat 13 cen Anděl a absolvovat téměř tisícovku živých vystoupení. Zatím poslední album se jmenuje Sex and Sport? Never! a vyšlo loni v červnu. Tradiční angličtinu tentokrát doplňuje i čeština, slovenština a maďarština. Jako hosta si totiž kapela pozvala slavného maďarského muzikanta Gábora Pressera (Lokomotiv GT, Omega). Těšíme se na nové pecky i tradiční hity Mankáčů ve Vroutku!

INÉ KAFE
Bratislavská punk-rocková parta si střihne svou vrouteckou premiéru! Iné Kafe vznikli už v roce 1995. Sice své působení v roce 2006 přerušili, ale čtyři roky na to se zase vrátili na scénu. Vzhledem k časovému vytížení jednotlivých členů kapely nekoncertují tak často, takže jsme rádi, že se je povedlo do Vroutku na letošní ročník domluvit.

PRAGO UNION & CHAMPION SOUND

Prago Union oslavili v loňském roce 10 let od legendární desky HDP. Je nejvyšší čas, aby nám ve Vroutku opět předvedli spojení Katova básnického rapu a perfektně šlapající doprovodné kapely Champion Sound.

MYDY RABYCAD
Pro Mydy Rabycad máme slabost, přiznáváme. Jsou mladí, krásní, jejich muzika je skvělá a tvrdě na sobě makají. A výsledky přicházejí! Dostávají příležitost nejen na hlavních domácích festivalech, ale velký zájem je o ně také v zahraničí. Vloni zapařili na kultovním festivalu Fusion v Německu, kde se mezi stromy pro jejich oči a uši odehrávalo něco neuvěřitelného. Přiměli distingované dámy a pány ve večerních róbách na The Henley Festivalu v UK předvést taneční výkon, který by jim záviděl nejeden návštěvník prominentní diskotéky. Rozvlnili české vlajky na Szigetu a užili si skvělé festivaly v Čechách i na Moravě. Poprvé se těšili z pozice headlinera v Británii na festivalu Maui Waui v Thebertonu a dobyli německý Hannover a Mnichov. V lednu letošního roku pak zazářili na prestižním evropském festivalu Eurosonic. Loni to byl velkej nářez, takže jsme se rozhodli Mydy pozvat i letos a těšíme se, až nám předvedou, co je u nich nového. :)

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky