23. 2. 2016

Modestep na Rock for Churchill!

Tohle bude velký, přátelé! Modestep ve Vroutku. Jo! Konečně se to letos povedlo. Připravte se na to, že na Myslivně nezůstane kámen na kameni. Opadá listí ze stromů. Psi se urvou z řetězů. Popraskaj okenní tabulky na sousedních domech. Koncerty Modestep jsou šílený. Ruce nahoru. Skákej. Udělej místo na moshpit. Skákej. Ruce nahoru. Moshpit. A tak pořád dokola. Prostě jízda jak blázen! :)

Do 29. 2. si můžete v 1. edici pořídit nejlevnější 2denní vstupenky za 700 Kč (+ poplatky). V 1. edici máte ke každé vstupence 2 piva zdarma od našeho generálního partnera Staropramenu a když seženete kámoše, můžete využít akci 5+1 a 10+2 zdarma. Více informací o vstupenkách a místa předprodeje najdete ZDE.

Je víceméně jedno, jestli jste fanoušci dubstepu, rocku, drum and bass nebo elektroniky, tedy hudebních stylů, kterými se Modestep nejčastěji charakterizují. Oni vás dostanou i tak. Tahle londýnská čtyřka v čele s bratry Joshem a Tonym Friendovými je proslulá svými strhujícími koncerty a obdivovaná za svou studiovou produkci.

Už první singl Feel Good se dostal do A rotace britského BBC Radio 1. Debutové album Evolution Theory (2013) dosáhlo na první příčku UK Dance Albums Chart a se stejnojmenným turné zaznamenali Modestep velký úspěch v Británii, USA i kontinentální Evropě.

Druhé studiové album London Road vyšlo vloni v květnu a Modestep k nahrávání pozvali řadu zajímavých hostů jako Skindred, Teddy Killerz, The Partysquad a další. Podle Joshe a Tonyho London Road vystihuje přesně současné rozpoložení Modestep a představuje nadšený tribute jejich rodnému městu.

Navnadit se na koncert Modestep můžete třeba záznamem jejich strhujícího vystoupení na festivalu v Readingu:

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky