MikkiM & MC Turner CZ

MikkiM – producent, muzikant a DJ je skutečným průkopníkem propojení hudebních stylů. Jeho energií nabitá hudba a nekompromisní nabité djské sety dostávají do varu fanoušky napříč žánry po celém světě. Jako producent již vydal čtyři dlouhohrající desky, spoustu vinylů a nepočítaně digitálních singlů. Za své druhé album Offbeat Rhapsody, z části nahrávené v Kingstonu na Jamajce, získal nejvyšší možné domácí ocenění, a sice cenu Anděl za album roku 2012. Z úspěchu alba těžil i nadále a jako historicky první český DJ byl v roce 2013 pozván i na jeden z nejprestižnějších světových festivalů Glastonbury.

Právě díky různorodosti své produkce a širokému DJskému záběru dokáže MikkiM rozproudit párty téměř jakéhokoli stylu. Je schopen zahrát současnou našláplou bass music okořeněnou ragga prvky, jungle a drum & bass, stejně jako tvrdší žánry jako raggatek a jungletek. Na Rock for Churchill se navíc představí společně s MC Turnerem, lídrem kapely Ting.

MikkiM si zahrál již ve většině evropských zemí i na americkém kontinentu, častokrát jako headliner klubových nocí nebo festivalů, za sebou má vystoupení na prestižních zahraničních festivalech jako Glastonbury, Boomtown, Burning Man a mnoha jiných. V červnu 2017 mu vyšlo čtvrté studiové album 21st Century Rude Boy nabité svižnými beaty a mnoha zvučnými jmény.