24. 5. 2018

Máme pro vás první 4 jména DJ stage

První 4 zahraniční DJs letošního line upu DJ stage jsou tady! Těšte se na Alix Perez, Hybrid Minds, Gridlok a Benny Page!

ALIX PEREZ
V Belgii narozený DJ a producent Alix Perez je považovaný za jednoho z nejinovativnějších producentů současné drum and bass scény. Alix na scéně vyniká kombinací originálních melodických prvků, vokálů a nekompromisně čistého a basového zvuku. Jeho debutové album 1984 vydané v roce 2009 získalo skvělé reakce od kritiků i fanoušků elektronické hudby a od té doby se Alix zařadil na špičku dnb scény a spolupracoval s velkými jmény jako Noisia, Foreign Beggars, dBridge nebo EPROM. V roce 2016 založil Alix svůj vlastní label 1985 Music, který hned od svého vzniku slavil úspěchy. Téměř každý track, který z vydavatelství vyšel, se dostal na první příčku Beatport chart.

HYBRID MINDS
Hybrid Minds je producentské duo, které tvoří Josh White a Matthew Lowe. Se svým velkým citem pro melodii a rytmus určují svěží směr liquid drum and bass. Tracky Meant To Be a Touch pevně usadily Hybrid Minds na špičce současného drum and bass. Během několika málo let se Joshovi a Mattovi podařilo spolupracovat s těmi nejprestižnějšími značkami jako UKF, Liquicity nebo Spearhead a jejich oddanost hudbě je poznat v bohatě znějící produkci. Zatím poslední album Elements vydali v loňském roce na vlastním labelu Hybrid Minds. V pátek 25. května vychází nový track Paint By Numbers, na kterém hostuje zpěvačka Charlotte Haining.

GRIDLOK
Průkopník drum and bass zvuku a ikona americké dnb scény Gridlok patří mezi nejuznávanější producenty žánru. První singly začal vydávat už v roce 2000 a jeho pecky Moodswings, Bottomfeeder a Standing Room Only patří mezi klasiky elektronické hudby. Zatím poslední album Z3r0 H0u2 vydal Gridlok v minulém roce na labelu Blackout Music. Od tohoto producenta ze staré školy nečekejte načančané popěvky. Čeká vás drum and bass z ulice, syrový taneční chaos plný emocí a nespoutané vášně. To vše samozřejmě naservírované v mistrovském zvukovém hávu.

BENNY PAGE
V tanečním šapitó zahraje svůj set britský DJ a producent Benny Page! Benny je zásadní představitel raggajungle/dnb scény, který proslul svými těžkotonážními tanečními tracky a perfektními mixy. Díru do světa udělal v roce 2006 velkým hitem Turn Down The Lights, ve kterém vysamploval hit Shine Eye Gyal od Black Uhuru. V rámci produkce na Shy Fxovém labelu Digital Soundboy spolupracoval Benny s mnoha zajímavými producenty a zpěváky jako MC Spyda nebo Topcatem. Jeho remixy pro velké labely Sony a Universal jej přivedly ke spolupráci se jmény jako Jessie J, Misha B, Snoop Dog nebo Nas a pomohly mu definitivně získat repekt na mezinárodní hudební scéně.

Bennyho vlastní label High Culture Recordings dokazuje jeho pestrý záběr a žánrovou všestrannost, což si můžete ověřit na peckách Raggamuffin, Stamina, What Must I Do nebo Top Rank Skank s Mr. Williamz na mikrofonu.

Benny momentálně pracuje na svém prvním studiovém albu, které se nahrává zčásti v Británii a z části na Jamajce. Těšte se na nadupaný mix dancehallu, trapu, reggae, dubstepu a drum and bass s hlasy jamajských legend jako Big Youth, Beenie Man, Popcaan, Protoje a Assassin.

Dvoudenní vstupenky na Rock for Churchill pořídíte do 30. června za 1000 Kč (+ případné poplatky). Info o místech předprodeje a online nákup TADY.

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky