23. 5. 2018

Máme kompletní line up Red Bull Music Stage!

Po loňské vydařené premiéře se špičkově vybavená pojízdná stage postavená na karose ŠI 11 vrací na Rock for Churchill! Letos pod názvem Red Bull Music Stage. Těšte se na parádní koncerty přímo na střeše autobusu a bary pro doplnění energie stojící v bezprostřední blízkosti stage. :)

NA RED BULL MUSIC STAGE LETOS ZAHRAJÍ:

CHAOZZ
Hiphopová skvadra, která jako první u nás dostala rap do hitparád, se po šestnácti letech mlčení vrátila na velká pódia a vybrané fetivaly. Dlouho se zdálo, že comeback Chaozzu je z kategorie nemyslitelných, což se naštěstí nestalo a vy se můžete těšit na osvědčené hity jako Policijééé, Hej lidi, Vodopády nebo Planeta opic v podání původní čtveřice Kato, Ba2s, Rusty a Fugaz doplněnou o DJ Mara z Prago Union. Nedávno kluci vypustili do světa nový track Průvan, dejte si:

PSH
Existuje málo lidí v České republice, kteří neznají pražskou formaci PSH. PSH patří mezi ústřední tělesa českého hiphopu a i přes svou úctyhodnou dobu fungování stále i mezi ty nejaktivnější. Trio Vladimir 518, Orion a DJ Mike Trafik předvedou výběr toho nejlepšího, co od nich už víc jak dvě generace fanoušků znají. Pro loňský velký úspěch se na střeše autobusu představí i letos.

PAULIE GARAND
Raper Paulie Garand je stálicí české hudební scény. Jakpak by ne! První desku vydal už před více než deseti lety, od roku 2010 je pak jedním z nejúspěšnějších členů vydavatelství Ty Nikdy. Ve Vroutku vystoupí s Kenny Roughem a předvedou jistojistě kvalitní show. V minulém roce to bohužel nevyšlo a Paulie musel kvůli náhlé nemoci své vystoupení zrušit. Teď to jistojistě klapne. :)

TROSKY
Od doby, kdy dvoučlenná formace Trosky vydala první album, uplynulo přes 20 let. K té příležitosti koncem roku 2017 odehráli duo Vec a Midi společně 6 vyprodaných koncertů v Čechách a na Slovensku, kde nechyběly nejznámnější skladby Tozmemi a Zakázané uvolnenie, na nichž vyrostla celá jedna generace hip hoperů. Jako vůbec první československá kapela vydala v roce 1997 první rapové album na cz/sk scéně, které se dodnes řadí mezi nejzásadnější počiny československého hiphopu. Dalo by se říci, že Midi a Vec ze Zlatých Moraviec jsou něco jako PSH v Čechách.

ABOP
ABOP je chorvatská elektronická kapela, jejíž název je akronymem pro chorvatské rčení: „Afterparty je lepší než party“. ABOP milují taneční hudbu, ale každý beat si odmakají ručně. Neexistuje žádný DJ, jak to u elektronické hudby bývá zvykem. Na stagi uvidíte dva bubeníky sedící naproti sobě, které doplňuje baskytarista, zvukový inženýr a dva klávesáci. ABOP je seskupení, které doporučujeme vidět naživo.

KATARZIA + PJONI
Silný koncert slibuje dvojice Katarzia a Pjoni (Jonatan Pastirčák). Oba patří mezi nejvýraznější jména mladé slovenské scény, ale spojení indie popu / folku v podání Katarze a Pjoniho temné klubové elektroniky čekal asi málokdo.

ANDROID ASTEROID
Android Asteroid není jen fúzí hip hopu, jazzu, funku a okouzlujícího downtempa, jedná se také o jedinou českou kapelu, která nahrávala v londýnských Abbey Road Studios, mezi jehož zdmi natáčeli i The Beatles, Pink Floyd nebo Rolling Stones. Základ Android Asteroid tvoří Honza Pospíšil a Tomáš Konupka, kromě nich ve skupině působí celá řada předních českých hudebníků a exotická zpěvačka Annamária d’Almeida, která vás zaručeně roztančí. AA v současnosti připravují své čtvrté album.

NOISY POTS
Noisy Pots tvoří street drummingové duo Emil & Jakub a klávesák Michal Šupák z Charlie Straight. Hrají svěží taneční hudbu, kterou sami nazývají jako DIY kitchen electro. Jejich charakteristický zvuk spočívá v použití kýblů, plechovek a naladěných kuchyňských hrnců v kombinaci se syntezátory, vibrafonem, samplingem a vokálem. Kapela je unikátní jak po zvukové tak i vizuální stránce a na svých vystoupeních nezapřou spontánní energii pouličního bubnování.

Dvoudenní vstupenky na Rock for Churchill pořídíte do 30. června za 1000 Kč (+ případné poplatky). Info o místech předprodeje a online nákup TADY.

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky