18. 2. 2018

Lamb, N.O.H.A., Wohnout a Paddy & The Rats letos na Rock for Churchill!

Máme pro další čtyřku kapel letošního Rock for Churchill! Lamb, N.O.H.A., Wohnout a Paddy & The Rats.

Připomínáme, že současná cena vstupenek 900 Kč (+ poplatky) platí pouze do středy 28. února! Od 1. března se cena zvyšuje o 100 Kč. Pouze do 28. února platí také akce 5+1 a 10+2. Více o vstupenkách a online nákup ZDE.

LAMB:
Lamb se v srpnu téměř po čtyřech dlouhých letech vrátí do ČR! Jsme rádi, že místem návratu Lou Rhodes a Andyho Barlowa bude právě vroutecká Myslivna. ;)

V každém vztahu je rozdíl tou dynamickou silou, která spouští kouzelné věci. V hudebním partnerství je často důležitou třecí plochou, při které létají jiskry nové tvorby, ale pokud tření příliš zesílí, je pravděpodobné, že vše skončí v oblacích kouře. Lou Rhodes a Andy Barlow rozumí rozdílům víc, než kdokoliv jiný. Jsou první, kteří připouští svou diametricky odlišnou estetiku – oddanost Lou písničkám a Andyho posedlost vším, co je elektronické a rytmické, a jeho nezájem o vokály. Tenhle rozdíl pomohl vytvořit jeden z milníků dance music poloviny devadesátých let. V roce 1996 vládl drum’n’bass – tehdy vyšlo debutové album dvojice nazvané Lamb a obohatilo tento žánr o jemné dávky jazzu, klasiky, blues, techna a hip hopu. Album bylo intenzivní, značně osobní a velmi emocionální. Dalo světu singly Cottonwool a Gorecki a dokázalo, že drum’n’bass má na víc, než jen roztančit nohy – najednou dokázal pořádně rozbušit srdce.

V roce 2004 se dvojice rozhodla udělat si pauzu na své sólové projekty. Lou v té době vydala 3 sólová alba, včetně na Mercury Music Prize navrženého Beloved One. Všechna 3 alba ukázala posluchačům ořezanou, akustickou a emotivní podobu Lou. Andy nějakou dobu jezdil po světě a pak se věnoval remixování, produkování a spolupráci s jinými umělci. Po pěti letech odloučení, v roce 2009, Andy & Lou Lamb dali opět dohromady a vystoupili na několika festivalech. Bylo to skvělé a jiskra opět přeskočila. Lamb začali psát nové věci, nahrávat je a v roce 2011 vydali desku s názvem Five. Zatím poslední studiová deska Backspace Unwind vyšla v říjnu 2014.

N.O.H.A.
Po roční kreativní pauze se N.O.H.A. vrací na pódia s novým vyzrálým live konceptem. Těšte se nejen na osvědčený mix drum & bass, world music a dubstepu, ale i úplně nové skladby vycházející z hudební různorodosti členů kapely. Těšte se na ten pravý Noise of Human Art sound!

WOHNOUT:
Naši milí Wohnouti by měli letos v červnu vydat novou desku, takže na Myslivně samozřejmě nemůžou chybět! ;)

PADDY & THE RATS
Maďarská parta Paddy & The Rats je povinnost pro všechny milovníky celtic punk rocku. V Česku se už několikrát objevili. Kdo viděl, určitě potvrdí, že je to velká jízda a že vás nechají oddechnout maximálně v pauzách mezi písničkama. :)

Paddy & The Rats vznikli v roce 2008 a mají za sebou už pět studiových alb. Hned jejich debut Rats on Board z roku 2010 je vystřelil hodně daleko. Album se stalo velkým hitem za hranicemi Maďarska. Získalo druhé místo v hlasování o album roku portálu Celtic-rock, a stalo se nejstahovanějším maďarským albem na iTunes za rok 2010. Poslední desku Paddyho a jeho party Riot City Outlaws produkoval Cameron Webb, který má za sebou produkci pro velká jména jako Motörhead, NOFX nebo Pennywise.

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky