15. 2. 2017

J.A.R. a Vypsaná fixa představí ve Vroutku nové desky

Máme pro vás další 2 úlovky letošního ročníku Rock for Churchill: J.A.R. a Vypsanou fixu. Obě kapely letos vydávají novou desku. J.A.R. po dlouhých šesti letech pošlou 10. března do světa Eskalaci dobra, Fixa má nové dítko na světě už od 2. února. Můžeme se tedy těšit na požehnané množství nových pecek! :)

2denní vstupenky na Rock for Churchill pořídíte do 28. února za 800 Kč (+ poplatky) na našem webu, GoOut.cz, pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na dobírku a v sítích Ticketpro a Ticketportal. A pokud se chystáte s celou partou, můžete do konce února využít balíčky 5+1 a 10+2 zdarma. :)

J.A.R.
Po dlouhých 6 letech vydávají novou desku Eskalace dobra, která spatří světlo světa 10. března. První nový kousek Zhublas už je venku a můžete si ho poslechnout ZDE.

Mohlo by vás zajímat, jak po 28 letech od založení funguje kapela J.A.R. a zdalipak je možné, aby dokázala své fanoušky a posluchače ještě něčím překvapit. Odpověď je překvapivě jednoduchá – na novém albu Eskalace dobra se to právě stalo. JAR se prostě rozhodli hodit umění tak trochu za hlavu a našlapat tam pořádný nářez. Překvapivé změny stylu během písní, osobité a lety vyzrálé hlasy všech tří zpěváků, špičkové instrumentální výkony a vynikající produkce uštědřily klasickému funkovému pojetí JAR nový impuls. Jedenáct zbrusu nových skladeb a několik tajných, na obalu neoznačených, bonusů, vás provede inovativním a jak se patří ironickým a tajemným světem jedné z nejoriginálnějších českých kapel.

Na Myslivně se na vlastní oči přesvědčíte, jak tato formace i po těch letech funguje naživo a užijete si svoji dávku dobra…..

VYPSANÁ FIXA
Fixa přiveze do Vroutku už osmou studiovou desku, která vyšla letos 2. února tak trochu na tajnačku. Bez předchozího ohlášení ji kluci pověsili na web a její název schovali do osmisměrky. Album nahrávali s producentem Ondrou Ježkem na čtyřech místech České republiky – Ústí nad Labem, Vernéřovicích, ve Zlíně a na Seči. „Každé místo, na kterém jsme nahrávali, potřebovalo po zvukové stránce jiný přístup, každé mělo jinou atmosféru a náboj. Třeba natáčení v odsvěceném kostele na Broumovsku bylo nezapomenutelné jak silou místa, tak akustikou,“ dodal k nahrávání desky Márdi.

Novou desku si můžete poslechnout na Youtube profilu Fixy anebo stáhnout rovnou z jejich webu. A nezapomeňte tam nechat odměnu, dobrá muzika se musí podpořit. :)

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky