22. 8. 2016

Festivaly bez zábran i letos ve Vroutku

Po loňské úspěšné premiéře na Rock for Churchill se projekt Staropramen Festivaly bez zábran do Vroutku vrací. Iniciativa založená na sběru a recyklaci plastových a kovových víček otevírá české festivaly hendikepovaným hudebním fanouškům. A díky bezbariérovému vybavení si může festivalový zážitek odnést každý. Již třetím rokem je projekt důkazem, že i jedno víčko pomáhá.

V nové chill-out zóně Festivaly bez zábran bude umístěné sběrné místo na plastová a kovová víčka. Plastová víčka následné slouží k výrobě bezbariérového mobiliáře, zatímco kovová putují k recyklaci a za získané finance je pronajímáno bezbariérové sociální zařízení a další vybavení. Čím více víček, tím méně překážek. Navíc můžete soutěžit o prima ceny a přispět k dalšímu rozvoji projektu.

V chill-out zóně bude také otevřen Hvězdný bazar České asociace paraplegiků. Je to dlouhodobě fungující iniciativa, která těží z prodeje oblečení a dalších předmětů a umožňuje tak návrat vozíčkářů zpět od života po úrazu. Takže zavítejte koupit si něco hezkýho na sebe. :)

Více informací o projektu a možnosti, jak se do něj také zapojit, najdete na www.festivalybezzabran.cz.

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky