29. 5. 2016

Fast Food Orchestra, Xavier Baumaxa a The Rocket Dogz na RFCH 2016

Hlásíme další jména z domácí scény na Rock for Churchill 2016: Fast Food Orchestra, Xavier Baumaxa a The Rocket Dogz.

FAST FOOD ORCHESTRA
Poslední vystoupení Fast Food Orchestra na Rock for Churchill sledoval hodně slušnej kotel i přes poměrně brzkou odpolední hodinu. Vroutek má rád Fast Foody a Fast Foodi mají rádi Vroutek. Po tom, co posledně slezli z pódia, byli z atmosféry úplně nadšení a prohlásili, že u nás budou hrát klidně i zadarmo. Což samozřejmě letos popřeli. :) Domácí i zahraniční pódia Fast Foodi brázdí už více jak 20 let a za tu dobu vybrousili svou energickou show téměř k dokonalosti. Připravte se, bude jump! :)

XAVIER BAUMAXA
Fanouši a fanyno, litvínovský bard Xavier Baumaxa se vrací na Rock for Churchill! Těšíme se na jeho rýmy a šprýmy. :)

THE ROCKET DOGZ
The Rocket Dogz je tříčlenná psychobilly-punk-rock kapela. Svou pouť na hudebním poli započali v roce 2008 v pouhých 15 letech. Za svou kariéru stihli hrát společně s velikány jako Demanted are Go, Mad Sin, Creepshow, The Real McKenzies nebo Angle City Outcast. Absolvovali také spoustu společných koncertů s domácími Pipes and Pints anebo Prague Conspiracy. The Rocket Dogz mají za sebou už stovky koncertů nejen v Česku, ale také v Rakousku, Itálii, Francii, Německu a dalších zemích, na Rock for Churchill se představí poprvé. Pogu zdar!

Dvoudenní vstupenky na Rock for Churchill 2016 pořídíte do 30. 6. za 800 Kč (+ případné poplatky). Od 1. 7. budou lístky za 900 Kč (+ případné poplatky). Více informací o vstupenkách a místa předprodeje najdete ZDE.

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky