19. 7. 2018

Deadbeat UK, Meat Katie, Twisted Minds a Dave Substance-D vás roztančí v šapitó

Máme pro vás poslední 4 jména letošní DJ stage! V tanečním šapitó vám budou posílat svoje vibes Deadbeat UK, Meat Katie, Twisted Minds a Dave Substance-D.

Dvoudenní vstupenky na Rock for Churchill pořídíte nyní za 1100 Kč (+ případné poplatky). Info o místech předprodeje a online nákup TADY.

DEADBEAT UK
Deadbeat UK je hnací silou britské bass music scény. Jeho produkce pomohla vytvořit a posunout dopředu sound celé scény posledních několika let. Jeho top tracky jako Certain Beat feat. MC Forca, Gang Signs nebo Wheel It Up VIP mu pomohly usadit se mezi elitou ostrovní bass music. S velkou zásobou party bangerů je Deadbeat UK schopný při svojem DJ setu rozhýbat každého, kdo se jen přiblíží ke stagi, kde zrovna hraje. Nenechte si ho v tanečním šapitó ujít!

MEAT KATIE
Meat Katie, vlastním jménem Mark Pember, je anglický DJ a producent, který získal svou popularitu hlavně svým originálním stylem tech-funku, který kombinuje techno, tribal, hip hop, breakbeat a house music. Na konci devadesátek a počátkem nového milénia vydával velkou část materiálu na labelu Kingsize, v současné době produkuje pro svůj vlastní label LOT49. Do Vroutku dorazí Meat Katie se svým do techna laděným setem.

TWISTED MINDS
Twisted Minds je duo s hudebními kořeny v drum and bass. Miroslav a PeTe hrají už od roku 2008, společně jako Twisted Minds pak začali o pět let později. Oba jsou nedílnou součástí české dnb scény a kromě společného hraní mají také nejúspěšnější českou dnb audio show, která již získala několik ocenění. Twisted Minds jsou také součástí Let It Roll Booking.

DAVE SUBSTANCE-D
Substance-D je projekt složený ze tří DJs (Dave, Duff & Tamagotchi) zaměřený hlavně na breaks, electro a dirty house, ale v jejich setech najdete i další styly taneční hudby. Snaží se, aby jejich sety byly zajímavé, neoposlouchané, plné nápadů, zvratu a energie. Substance-D přijede do Vroutku reprezentovat Dave se svým minimal techno setem.

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky