BENNY PAGE UK

V tanečním šapitó zahraje svůj set britský DJ a producent Benny Page! Benny je zásadní představitel raggajungle/dnb scény, který proslul svými těžkotonážními tanečními tracky a perfektními mixy. Díru do světa udělal v roce 2006 velkým hitem Turn Down The Lights, ve kterém vysamploval hit Shine Eye Gyal od Black Uhuru. V rámci produkce na Shy Fxovém labelu Digital Soundboy spolupracoval Benny s mnoha zajímavými producenty a zpěváky jako MC Spyda nebo Topcatem. Jeho remixy pro velké labely Sony a Universal jej přivedly ke spolupráci se jmény jako Jessie J, Misha B, Snoop Dog nebo Nas a pomohly mu definitivně získat respekt na mezinárodní hudební scéně.

Bennyho vlastní label High Culture Recordings dokazuje jeho pestrý záběr a žánrovou všestrannost, což si můžete ověřit na peckách Raggamuffin, Stamina, What Must I Do nebo Top Rank Skank s Mr. Williamz na mikrofonu.

Benny momentálně pracuje na svém prvním studiovém albu, které se nahrává zčásti v Británii a z části na Jamajce. Těšte se na nadupaný mix dancehallu, trapu, reggae, dubstepu a drum and bass s hlasy jamajských legend jako Big Youth, Beenie Man, Popcaan, Protoje a Assassin.