17. 3. 2015

1. června nás čeká Rock for Churchill warm-up s Dreadzone

Abyste neměli to čekání na poslední srpnový víkend tak dlouhé, připravili jsme pro vás ve spolupráci s Lucerna Music Barem Rock for Churchill warm-up s anglickými Dreadzone. Kdo jste byl loni na Myslivně, můžete nám dát za pravdu, že ačkoliv tihle chlapíci táhnou už 22. sezónu, pořád to ještě umějí parádně roztočit. Těšíme se na viděnou v Lucerna Music Baru, kde s vámi oslavíme den dětí. :)

Dreadzone v roce 2013 oslavili 20 let na scéně svým sedmým studiovým albem Escapades. Dlouho očekávané album se nahrávalo v Mick Jones studiu v Londýně a spoluprodukoval jej původní člen a spoluzakladatel Dreadzone Tim Bran. Se svou energickou taneční show se Dreadzone vrací po dvou letech do pražského Lucerna Music Baru. V minulém roce jste měli možnost potkat kapelu také na festivalu Rock for Churchill. Na rok 2015 si kapela připravila live set nejen s nejnovějšími peckami z aktuálního alba, ale také s největšími hity jejich bohaté historie jako jsou Little Britain, American Dread, Captain Dread a další.

V současnosti tvoří kapelu bubeník Greg Dread, bassmaster Leo Williams, MC Spee, legendární reggae vokalista Earl 16, kytarista Chris Compton a Bazil, který vládne elektronickým mašinkám.

Průkopníci electro-dubu vznikli v roce 1993. K zakládajícím členům bubeníkovi Greg Robertsovi (ex Big Audio Dynamite) a Timovi Branovi se brzo přidali basista Leo Williams a klávesista Dan Donovan (ex Big Audio Dynamite). Oblíbená kapela evropských festivalů v roce 1994 otevírala Pyramid Stage na legendárním britském festivalu Glastonbury. Jejich unikátní směs electra, dubu a reggae se stala brzy velmi populární mezi fanoušky nejen na Britských ostrovech, ale i po celé Evropě. Dreadzone vydali v roce 2011 bestofku The Good, The Bad And The Dread, která mapuje jejich ojedinělou hudební historii. V roce 2012 vyšla dvoudisková reedice průlomového alba Second Light, která obsahuje dříve nevydaný živý materiál.

Rock for Churchill warm-up:
DREADZONE (UK)
1. 6. 2015, 20:00
Lucerna Music Bar
Předprodej 350 Kč + poplatky
Pokladna Lucerna Music Baru (bez poplatků), www.musicbar.cz, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal, Eventim

Potvrďte účast na Facebooku –> FB EVENT

Předchozí novinky

Zobrazit všechny novinky